Apartamenty w Playa Flamenca

Cena: € od 318.000

Apartamenty nad morzem w Playa Flamenca, termin oddania nieruchomości sierpień 2024r.

Nowy kompleks mieszkaniowy w Playa Flamenca, z widokiem na Morze Śródziemne. Apartamenty z 2 i 3 sypialniami, 500 m od plaży, 350 m od centrum handlowego La Zenia Boulevard, ceny od 318.000 EUR.

TERMIN ODDANIA NIERUCHOMOŚCI: sierpień 2024r.

Flamenca Village to kompleks mieszkaniowy z doskonałą lokalizacją w pobliżu Playa Flamenca i centrów handlowych między innymi Zenia Boulevard oraz z bezpośrednim połączeniem z autostradą AP-7. Kompleks przypomina środkowoeuropejskie miasteczko z otwartymi, naturalnymi przestrzeniami, dróżkami dla pieszych i ścieżkami rowerowymi. Posiada przestronne obszary wspólne z basenami, ze strefą relaksu, jacuzzi i strefą wodną do zabaw dla dzieci. Jest też przeszklona siłownia z panoramicznym widokiem, sala do ćwiczeń i sauna fińska. Projekt efektywny z ekonomicznego i środowiskowego punktu widzenia. Oświetlenie LED czy oczka wodne na terenach zielonych to tylko niektóre z charakteryzujących go elementów.

Powierzchnie apartamentów: od 95 m² do 122 m²
Ceny: od 318.000 € do 443.000 €
W cenie zawarte jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

W tej inwestycji dostępne są w sprzedaży:

1 salon + kuchnia + 2 sypialnie + 1 łazienka – od 95 m² do 101 m², cena od 318.000 € do 349.000 €

1 salon + kuchnia + 2 sypialnie + 2 łazienki – od 99 m² do 111 m², cena od 326.000 € do 368.000 €

1 salon + kuchnia + 3 sypialnie + 2 łazienki – od 119 m² do 122 m², cena od 426.000 € do 443.000 €

Umeblowanie apartamentu dodatkowo płatne.

W odległości 500 m od kompleksu można zażywać kąpieli morskich na wspaniałej plaży Flamenca. Innymi wartymi zwrócenia uwagi lokalizacjami w pobliżu na terenie Orihuela Costa są plaże La Zenia, Punta Prima oraz Cala Las Estacas i Cala Capitán. Są to plaże, na których znajdziesz całe mnóstwo rozmaitych usług rekreacyjno-wypoczynkowych oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

Playa Flamenca to jeden z obszarów objętych rozwojem miasteczka Orihuela Costa. Oferuje szeroką gamę rozmaitych usług, które obejmują zarówno transport publiczny, jak i supermarkety dużych sieci oraz usługi rekreacyjno-gastronomiczne. W otoczeniu kompleksu świadczone są wszystkie usługi niezbędne do codziennego życia: supermarkety, restauracje, usługi transportowe itp. Ponadto w jego sąsiedztwie znajdują się miasta Torrevieja, Orihuela czy Pilar de La Horadada oraz największe centrum handlowe w Alicante, Centrum Handlowe La Zenia, jedno z najważniejszych centrów handlowych w tym regionie, zajmujące powierzchnię wynoszącą ponad 160 000 m2.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Jacuzzi
      Klimatyzacja
      Bar/pub
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Siłownia
      Sauna fińska
Brak danych