Apartamenty w Pilar de la Horadada

Cena: € od 219.900

Nowy apartament 74 m² w Pilar de la Horadada z 2 sypialniami i 2 łazienkami.

Apartament w Pilar de la Horadada o powierzchni 74 m² składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, 2 łazienek i ładnego tarasu. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Nieruchomości w części parterowej posiadają prywatny ogródek, a te na piętrze dysponują przestronnym, słonecznym tarasem (solarium), z którego rozciąga się widok na całą okolicę.

Do dyspozycji mieszkańców będą dostępne wspólne baseny, tereny zielone i parking.

Miasteczko Pilar de la Horadada to doskonałe miejsce do odpoczynku. Znajdują się tu piękne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat. Morze w tym miejscu jest wyjątkowo spokojne, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Inną zaletą miejscowych plaż jest ich czystość. Praktycznie każda z plaż przy Pilar de la Horadada jest oznakowana niebieską flagą, co świadczy o wyjątkowej czystości wód oraz terenów przybrzeżnych.

Odległość do lotniska w Alicante wynosi 50 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
Brak danych