Willa w San Pedro del Pinatar

Cena: € 399.000

Komfortowy dom z prywatnym basenem i solarium na dachu, z 3 sypialniami i 3 łazienkami.

Willa w San Pedro del Pinatar o powierzchni 128 m2 z salonem, kuchnią, 3 sypialniami i 3 łazienkami. Powierzchnia działki 160 m2.

Nieruchomość posiada prywatny basen oraz przestronny i słoneczny taras na dachu, garaż, drzwi antywłamaniowe, szafy w zabudowie.

San Pedro del Pinatar położone jest między morzem a słonymi lagunami. Panuje tu mikroklimat, który został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi.

W tym regionie miłośnicy natury mogą cieszyć się długimi spacerami nad brzegiem morza wzdłuż ładnego pasażu, na którym znajdują się liczne lokalne sklepy, restauracje czy kawiarnie.

Unikalne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat.

Lotnisko w Alicante oddalone jest o około 54 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Solarium
Brak danych