Willa w Lo Romero Golf

Cena: € od 339.000

Nowoczesny dom w Pilar de la Horadada z 3 sypialniami i 3 łazienkami.

Komfortowy dom o powierzchni 116 m2 z dużym tarasem (tzw. solarium), położony na działce o powierzchni 172 m2. Posiada salon połączony z kuchnią, 3 sypialnie oraz 3 łazienki.

Całość wybudowana przy użyciu materiałów najwyższej jakości, wykończona w bardzo wysokim standardzie i nowoczesnym designie.

Kompleks składa się z wolnostojących willi z pokojami rozmieszczonymi na dwóch piętrach.

Nieruchomości posiadają prywatny ogródek, a na piętrze dysponują przestronnym, słonecznym tarasem (solarium), z którego rozciąga się widok na całą okolicę.

Do dyspozycji mieszkańców będą dostępne wspólne baseny, tereny zielone i parking.

Termin oddania nieruchomości 2023 rok.

Miasteczko Pilar de la Horadada to doskonałe miejsce do odpoczynku. Znajdują się tu piękne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat. Morze w tym miejscu jest wyjątkowo spokojne, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Inną zaletą miejscowych plaż jest ich czystość. Praktycznie każda z plaż przy Pilar de la Horadada jest oznakowana niebieską flagą, co świadczy o wyjątkowej czystości wód oraz terenów przybrzeżnych.

Odległość do lotniska w Alicante wynosi 50 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Solarium (taras)
Brak danych