Nowy kompleks w Mijas Costa
Cena: € od 206.000
Kompleks mieszkalny składający się ze 124 apartamentów, z pięknymi widokami.
Apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami, a także penthouse’y z przestronnymi i jasnymi pokojami oferującymi zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże i okolicę.
Ten projekt urzeknie Cię swoją architekturą i funkcjonalnością.
Miejsce zapewnia relaks, jednocześnie pozwala zachować prywatność.
Idealne miejsce dla miłośników golfa, gastronomii i wypoczynku.
Kompleks Jardines de las Lagunas jest właściwym miejscem dla Twojego nowego domu na Costa del Sol.
Zalety inwestycji:
– Przestronne i jasne pokoje zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i jakości życia;
– Spektakularne widoki z przestronnych tarasów;
– Doskonała jakość wykończenia;
– Miejsca użyteczności publicznej z basenem, ogrodami i placem zabaw dla dzieci;
– Garaże i pomieszczenia magazynowe wliczone w cenę sprzedaży.
Apartament o powierzchni 90 m2 składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni i 1 łazienki oraz tarasu 15 m2 : cena 206.000 EUR.
Penthouse o powierzchni 128 m2 składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni i 2 łazienek oraz tarasu 163 m2 : cena 320.000 EUR.
Jardines de las Lagunas, strategicznie położone w połowie drogi między Malagą a Marbellą, szczyci się najlepszą ofertą handlową na całym Costa del Sol: Centrum Handlowe Miramar, El Corte Ingles, Carrefour, marina Fuengirola i przyszły park podmiejski, największy w prowincji Malaga.
Wszystko to nie zapominając o gastronomicznej ofercie okolicy i licznych pól golfowych położonych w promieniu zaledwie 15 minut jazdy.
Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.
Do Malagi można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Pragi czy Berlina.
Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.
ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.
Szczegóły oferty
Typ ApartamentIlość sypialni 1-2
Odległość od morza 1,5 km
Odległość od lotniska Malaga 27 km