Nowe apartamenty w Gran Alacant

Cena: € od 259.000

Nowy kompleks mieszkaniowy w Gran Alacant blisko Alicante, apartamenty z widokiem na morze.

Nowy kompleks mieszkaniowy ze 170 apartamentami w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do oznaczonej błękitną flagą plaży El Carabassi. Gran Alacant znajduje się na południe od Alicante pomiędzy miastami El Altet i Santa Pola i oferuje szeroką gamę usług, które zaspokajają codzienne potrzeby. Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże.

Apartamenty z tarasami mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i osiedlowe ogrody.

Inwestycja jest w trakcie realizacji. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA NIERUCHOMOŚCI: 1.10.2023.

Nowe apartamenty o doskonałych walorach tworzą piękne osiedle z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, terenami ogrodowymi, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci. Wyposażone w klimatyzację i okna z podwójnymi szybami.

W tej inwestycji dostępne są w sprzedaży:

*Apartament 77 m²: salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras 23 m² w cenie od 259.000 € 

*Apartament 81,5 m²: salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras 27 m², parter w cenie 269.000 € 

*Apartament 101 m²: salon, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki + taras 36 m², ogródek 162 m², parter w cenie 355.000 €

*Penthouse 75 m²: salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki + taras (solarium) 81 m²: cena 385.000 €

Mieszkania znajdują się 15 minut spacerem od plaży El Carabassi (1000 m). Woda tam jest turkusowa i krystalicznie przejrzysta.

Lotnisko w Alicante oddalone jest o 12 km.

Alicante, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych obszarów do życia w Hiszpanii; możesz cieszyć się dobrą pogodą i bogatą gastronomią. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing.

Prowincja Alicante posiada wszystkie niezbędne warunki, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonała komunikacja i dobra infrastruktura.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Jacuzzi
      Klimatyzacja
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
      Drzwi antywłamaniowe
Brak danych