Nowe apartamenty w Gran Alacant

Cena: € od 300.000

Nowy kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze, 500 m od plaży! Termin realizacji 2024 i 2025r.

Nowy kompleks mieszkaniowy ze 170 apartamentami w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do oznaczonej błękitną flagą plaży El Carabassi.

Osiedle położone jest w Cabo de Santa Pola, zielonym obszarze pomiędzy Sierra de Santa Pola i plażą El Carabassí.

Z wybrzeża widać Wyspę Tabarca, dawne schronienie dla piratów berberyjskich, która wraz z Parkiem Przyrody Salinas jest niezwykle pięknym miejscem do odwiedzenia.
Klimat jest śródziemnomorski i wiosenny przez cały rok, ze średnią temperaturą 19ºC.
Las Dunas del Carabassí, zadbany, dziewiczy obszar przyrodniczy, na którym znajduje się główna plaża Gran Alacant, to rozległa plaża z drobnym złotym piaskiem.

Woda tam jest turkusowa i krystalicznie przejrzysta. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieje tu też kilka szkół oferujących kursy przez cały rok.

Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże.

Apartamenty z tarasami mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i osiedlowe ogrody.

TERMIN ODDANIA NIERUCHOMOŚCI: wrzesień 2024, styczeń 2025 i wrzesień 2025r.

Nowe apartamenty o doskonałych walorach tworzą piękne osiedle z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, terenami ogrodowymi, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci. Wyposażone w klimatyzację i okna z podwójnymi szybami.

W tej inwestycji dostępne są w sprzedaży:

*Apartament 97,7 m²: salon, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki, taras 30,3 m² w cenie od 389.000 € (IX 2024)

*Apartament 75,8 m²: salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras 80,3 m², poddasze w cenie od 395.000 € (I 2025)

*Apartament 78 m²: salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras 22 m² w cenie od 300.000 € (IX 2025)

*Apartament 94 m²: salon, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki, taras 100 m², poddasze w cenie od 515.000 € (IX 2025)

Alicante, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych obszarów do życia w Hiszpanii; możesz cieszyć się dobrą pogodą i bogatą gastronomią.

Prowincja Alicante posiada wszystkie niezbędne warunki, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonała komunikacja i dobra infrastruktura.

Gran Alacant znajduje się w uprzywilejowanej sytuacji ze względu na bliskość wybrzeża, jest tylko o 10 minut od lotniska, 15 km od miasta Alicante i 25 km od miasta Elche, dwóch głównych miast w prowincji Alicante.

Położony przy plaży El Carabassí, Gran Alacant znajduje się na południe od miasta Alicante, między El Altet i Santa Pola, i oferuje szeroką gamę usług, które zaspokajają codzienne potrzeby. Obszar jest w pełni skonsolidowany z różnymi obszarami handlowymi, supermarketami, restauracjami, aptekami, bankami itp.

Komunikacja jest doskonała, ponieważ droga N-332 łączy obszar z głównymi miastami, a z nowego domu będziesz mieć sieć transportu publicznego, która sprawi, że podróż będzie bardziej komfortowa.

Połączenia ze stacją kolejową AVE i międzynarodowym lotniskiem Alicante są bardzo dobre i z obu można dojechać w dowolne miejsce. Lotnisko w Alicante oddalone jest o 12 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Jacuzzi
      Klimatyzacja
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
      Drzwi antywłamaniowe
      Komórka lokatorska
      Okna z podwójnymi szybami
Brak danych