Komfortowe domy na Costa del Sol

Cena: € od 469.000

Nowoczesne domy o powierzchni 329 m² w Fuengirola, Malaga, blisko do plaży.

Luksusowe domy na Costa del Sol – Fuengirola – Malaga położone w odległości 10 minut spacerem od plaży.
Proponowane domy różnią się wielkością od 265 m² do 329 m² i wszystkie są wyposażone w energię słoneczną, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, ogromny taras, dużą i przestronną piwnicę oraz wspólny basen. Wszystkie narożne nieruchomości mają również swój prywatny ogród.
Domy posiadają ponadto podwójny garaż i windę, która prowadzi z garażu na ostatnie piętro. Kupujący ma możliwość wpływu na wybór wnętrza, ponieważ nie są całkowicie wykończone.

Dom o powierzchni 329 m2 składa się z przestronnego salonu, kuchni, 4 sypialni i 3 łazienek. Cena od 469.000 EUR

To ekskluzywna linia 15 rezydencji w zamkniętym i spokojnym kompleksie budynków, z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami w zasięgu ręki. Jest blisko do dzielnic handlowych, sklepów, restauracji, szkół, portu, pól golfowych i dziesięć minut spacerem do niesamowitej plaży. Piękny otaczający krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce z prawdziwym śródziemnomorskim klimatem.
Położenie wysoko nad poziomem gruntu zapewnia spektakularny widok na morze i piękne góry Mija jako oszałamiające tło.
Wszystkie luksusowe domy zbudowane są przy użyciu tylko najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii.

Specyfikacja budynku:

 • Konstrukcja betonowa składająca się z fundamentu z płyt żelbetowych, żelbetowych ścian piwnic, stropu siatkobetonowego oraz płyt pełnych na dachach i tarasach.
 • Zamknięcia elewacji składające się ze ściany zewnętrznej z cegły perforowanej, ocieplenia pianką poliuretanową, komory powietrznej i ściany wewnętrznej z cegły dziurawki.
 • Wykończenie zewnętrzne z jednowarstwowej zaprawy w kolorze białym, a wewnętrzne okładziny i powłoki z projektowanego tynku malowanego na biało.
 • Dachy są izolowane warstwą pianki poliuretanowej i pokryte najwyższej jakości dachówką ceramiczną. Gwarantuje to maksymalną ochronę przed działaniem czynników klimatycznych i długą bezobsługowość.
 • Tarasy ocieplone folią asfaltową i antypoślizgowymi posadzkami ceramicznymi.
 • Wewnętrzne przegrody chronione przed hałasem uderzeniowym przez listwy dźwiękoizolacyjne na sufitach, filarach i podłogach. Ściany działowe mieszkań z podwójnej ściany ceglanej oddzielonej izolacją akustyczną utworzoną przez arkusz folii z wełny mineralnej osiągając maksymalną izolację od hałasu pomiędzy mieszkaniami.
 • Posadzki wewnętrzne z najwyższej jakości płytek ceramicznych w jasnym kolorze. Piwnice wykończone gładką zaprawą.
 • Łazienki wyłożone do sufitu płytkami najwyższej jakości w jasnym kolorze. Armatura łazienkowa najwyższej jakości, podwieszane toalety i kabiny prysznicowe z giętego szkła.
 • Mieszkania wyposażone są w instalacje najnowszej technologii w celu zapewnienia optymalnej temperatury zarówno latem jak i zimą. OGRZEWANIE PODŁOGOWE w całym mieszkaniu za pomocą KOTŁA GAZOWEGO połączonego z ENERGIĄ SOLARNĄ z kolektorami o zamkniętym obiegu hydraulicznym i akumulatorem marki JUNKER w celu zmniejszenia kosztów zużycia energii.
 • POWIETRZE ciepłe/zimne zainstalowane za pomocą przewodów z regulowanym systemem nawiewu „antyfonowego” (przenoszenie hałasu) we wszystkich pomieszczeniach.
 • DEPOZYTY WODNE z pompą ciśnieniową i cyrkulacyjną dla szybszego zaopatrzenia w ciepłą wodę.
 • Sterowany system wentylacji mechanicznej unikający nieprzyjemnych prądów powietrza pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami oraz wyciągi w łazienkach, które jednocześnie unikają przenoszenia hałasu.
 • Instalacje elektryczne i telekomunikacyjne wyposażone w urządzenia o estetycznym wykonaniu i wysokiej jakości.
 • Automatyczne żaluzje aluminiowe z izolacją termiczną.
 • Mieszkania o numerach od 1 do 12 wyposażone są w windę z piwnicy/garażu na ostatnie piętro.
 • Zewnętrzna stolarka aluminiowa należy do najlepszych dostępnych na rynku, produkowanych przez firmę SCHÜCO. Seria Royal 120 dla drzwi przesuwnych podnoszonych do góry i AWS50RL dla okien z ościeżnicą ruchomą z podwójną szybą termiczną i żaluzjami aluminiowymi wypełnionymi izolacją termiczną na wszystkich oknach i drzwiach. Jest to najwyższej jakości system zamykania, który pozwala uniknąć strat energii.
 • Jedna z najlepszych na rynku automatycznych bram segmentowych do zamykania garażu.
 • Drzwi wejściowe są z litego drewna z zamkiem bezpieczeństwa i szczelną gumą zamykającą wokół ramy. Drzwi przejściowe z lakierowanego na biało drewna z gumą zamykającą gwarantują bezgłośne zamykanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Do Malagi można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Pragi czy Berlina.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Klimatyzacja
      Bar/pub
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
      Garaż
Brak danych