Bungalow w Torrevieja

Cena: € 199.900

Kompleks rezydencyjny w Torrevieja (Laguna Beach Resort)

Domek szeregowy o powierzchni 131 m2 dysponuje salonem, 2 sypialniami, 2 łazienkami, tarasem oraz miejscem parkingowym w podziemnym garażu.

Dodatkowo w kompleksie znajduje się wspólny basen, ogród z palmami oraz plac zabaw dla dzieci, do dyspozycji wszystkich mieszkańców osiedla.

W pobliżu znajdą Państwo chroniony rezerwat przyrody Parque Natural de las Lagunas de La Mata y Torrevieja, oraz słone jeziora, w których można kąpać się w mineralnych błotkach z właściwościami zdrowotnymi.

Warto również wspomnieć, że klimat regionu Torrevieja został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na świecie.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska. Odległość od lotniska w Alicante 36 km.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Typ Bliźniak
Status Sprzedaż
Sypialnie 2
Łazienki 2
Termin realizacji 2021
Odległość do morza 2,5 km
Odległość do lotniska 36 km

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Klimatyzacja
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Plac zabaw
      Taras
      Drzwi antywłamaniowe
Brak danych