Bungalow w Lo Pagan

Cena: € od 279.950

Nowe bungalowy w San Pedro del Pinatar, 350 m od morza!

Nowe domy w stylu bungalow o powierzchni 63 m2 z salonem, kuchnią, 2 sypialniami i 2 nowoczesnymi łazienkami. Wyposażone w klimatyzację i meble.

Odległość do morza wynosi 350 m.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje wspólny basen oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

San Pedro del Pinatar położone jest między morzem a słonymi lagunami. Panuje tu mikroklimat, który został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi.

W tym regionie miłośnicy natury mogą cieszyć się długimi spacerami nad brzegiem morza wzdłuż ładnego pasażu, na którym znajdują się liczne lokalne sklepy, restauracje czy kawiarnie.

Unikalne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat.

Lotnisko w Alicante oddalone jest o około 55 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Klimatyzacja
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
Brak danych