Apartamenty w Gran Alacant

Cena: € od 220.000

Nowe apartamenty w Gran Alacant, termin realizacji w czerwcu 2024.

Nowy kompleks mieszkaniowy ze 120 apartamentami w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne.

Gran Alacant znajduje się na południe od Alicante pomiędzy miastami El Altet i Santa Pola i oferuje szeroką gamę usług, które zaspokajają codzienne potrzeby. Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże.

2 i 3 pokojowe apartamenty z 2 łazienkami, salonem, kuchnią i tarasem o powierzchni od 70 m2, mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i osiedlowe ogrody.

Inwestycja jest w trakcie realizacji. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA NIERUCHOMOŚCI: CZERWIEC 2024.

Nowe apartamenty o doskonałych walorach tworzą piękne osiedle z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, terenami ogrodowymi, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci. Wyposażone w klimatyzację i okna z podwójnymi szybami.

Mieszkania znajdują się 3 km od plaży z wydmami. Woda tam jest turkusowa i krystalicznie przejrzysta.

Lotnisko w Alicante oddalone jest o 12 km.

Alicante, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych obszarów do życia w Hiszpanii; możesz cieszyć się dobrą pogodą i bogatą gastronomią. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing.

Prowincja Alicante posiada wszystkie niezbędne warunki, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonała komunikacja i dobra infrastruktura.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Klimatyzacja
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
Brak danych