Apartamenty w El Limonar, Malaga

Cena: € od 365.000

Apartamenty o powierzchni 170 m² i 200 m² w kompleksie Colinas del Limonar, Malaga.

Kompleks znajduje się w obszarze Colinas del Limonar, wyjątkowym i uprzywilejowanym obszarze stolicy Malagi, gdzie planowana jest budowa ponad 1000 domów. Colinas del Limonar jest przedłużeniem prestiżowej dzielnicy El Limonar, co czyni ją jedną z najbardziej ekskluzywnych enklaw miasta Malaga. Kilka minut od śródziemnomorskiej autostrady A-7, jej strategiczne położenie we wschodniej części Malagi, pozwala na natychmiastowe połączenie z każdym punktem miasta.

Kompleks znajduje się w rozwijającej się okolicy, w której przeważają domy mieszkalne. W dzielnicy znajdują się publiczne i prywatne placówki służby zdrowia, doskonałe instytucje i szkoły, szeroka gama obiektów rekreacyjnych i hotelowych, nie zapominając o doskonałej komunikacji, dzięki 2-minutowemu objazdowi od autostrady śródziemnomorskiej (A-7).

Zalety inwestycji:
– Przestronne i jasne pokoje zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i jakości życia;
– Spektakularne widoki z przestronnych tarasów;
– Doskonała jakość wykończenia;
– Miejsca użyteczności publicznej z basenem, ogrodami i placem zabaw dla dzieci.

Posiada następujące udogodnienia: widok na morze, orientacja na południe i zachód, taras, baseny, tereny zielone, parking.

W odległości spaceru znajdują się: plaża, sklepy, centrum handlowe, restauracje, kawiarnie, z których można korzystać przez cały rok. Piękny otaczający krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce z prawdziwym śródziemnomorskim klimatem.

Oferowany apartament o powierzchni 170 m2 składa się z przestronnego salonu z dostępem do pięknego tarasu o powierzchni 40 m2, kuchni, 2 sypialni i 2 łazienek. Cena 365.000 EUR

W tej inwestycji dostępny jest również w sprzedaży:

Apartament o powierzchni 200 m² z 3 sypialniami, 2 łazienkami, tarasem 40 m². Cena 395.000 EUR

Termin realizacji inwestycji: 2022r.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Do Malagi można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Pragi czy Berlina.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Taras
Brak danych