Apartament w Torrevieja

Cena: € 66.000

Duże, ładne, umeblowane mieszkanie z dwoma sypialniami w Torrevieja, 1 km od morza.

Bardzo ładne mieszkanie w Torrevieja  o powierzchni 65 m², w odległości 1 km od morza i 100 m od centrum miasta, w pełni umeblowane, ze sprzętem AGD i RTV, gotowe do zamieszkania.

Mieszkanie posiada salon, 2 sypialnie, kuchnię, ładną łazienkę i balkon.

Przy budynku znajduje się basen osiedlowy dla mieszkańców.

W odległości 8 km znajduje się pole golfowe.

 

Cena: 66.000 EUR

 

W tym regionie miłośnicy natury mogą cieszyć się długimi spacerami nad brzegiem morza wzdłuż słynnego pasażu, na którym znajdują się liczne lokalne sklepy, restauracje czy kawiarnie.

Torrevieja to prawie 90-tysięczne miasto. Położenie między morzem a słonymi lagunami zapewnia mu mikroklimat, który został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi.

Unikalne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat.

 

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Udogodnienia

      Basen
      TV
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
Brak danych