Apartamenty w Playa Flamenca

Cena: € od 295.000

Apartamenty z widokiem na morze, 500 m od plaży, termin budowy 2025 rok.

Nowy kompleks mieszkalny w Playa Flamenca (Orihuela Costa) składający się ze 144 apartamentów z dużymi tarasami. Penthousy posiadają taras i solarium.

Termin budowy: 2025 rok.

Apartamenty z 2 sypialniami i 2 łazienkami o powierzchni 75 m2 z widokiem na morze, 500 m od plaży w cenie od 295.000 EUR.

Wszystkie apartamenty będą w pełni umeblowane, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską.

Na terenie urbanizacji znajdować się będzie basen dla mieszkańców, siłownia, sauna i jacuzzi, tereny zielone, plac zabaw dla dzieci. Apartamenty wyposażone w sprzęt AGD, klimatyzację i drzwi antywłamaniowe.

Lotnisko w Alicante oddalone jest o 40 km.

Playa Flamenca oferuje szeroką gamę rozmaitych usług, które obejmują zarówno transport publiczny, jak i supermarkety dużych sieci oraz usługi rekreacyjno-gastronomiczne. W otoczeniu kompleksu świadczone są wszystkie usługi niezbędne do codziennego życia: supermarkety, restauracje, szpital, szkoła, usługi transportowe itp. Ponadto w jego sąsiedztwie znajdują się miasta Torrevieja, Orihuela czy Pilar de La Horadada. Na terenie Orihuela Costa są plaże Cala La Mosca, La Zenia, Punta Prima, Cala Las Estacas oraz Cala Capitán. Są to plaże, na których znajdziesz całe mnóstwo rozmaitych usług rekreacyjno-wypoczynkowych oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Jacuzzi
      Klimatyzacja
      TV
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Widok na morze
      Taras
      Siłownia
      Sauna
      Drzwi antywłamaniowe
Brak danych