Apartamenty w Pilar de la Horadada

Cena: € od 235.000

Apartament 71 m2 w Pilar de la Horadada, 300 m od morza. Termin budowy 2024.

Nowoczesny apartament w Pilar de la Horadada o powierzchni 71 m², 300 m od morza składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, 2 łazienek i ładnego tarasu. Powierzchnia działki: 127 m2. Cena od 235.000 €.

W ofercie znajduje się również apartament o powierzchni 102 m²: salon, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki, taras w cenie od 285.000 €.

Wszystkie apartamenty posiadają meble kuchenne oraz preinstalację klimatyzacji. Osiedle jest w pełni ogrodzone i znajduje się w pobliżu plaży Las Higuericas w Torre de la Horadada.

Inwestycja jest w trakcie realizacji. Rok budowy 2024.

Przy budynku będą znajdowały się baseny osiedlowe dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci.

Miasteczko Pilar de la Horadada to doskonałe miejsce do odpoczynku. Znajdują się tu piękne plaże z krystalicznie czystymi wodami i drobnym białym piaskiem, gdzie wypoczynek i gastronomia serwowane są praktycznie przez cały rok ze względu na klimat. Morze w tym miejscu jest wyjątkowo spokojne, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Inną zaletą miejscowych plaż jest ich czystość. Praktycznie każda z plaż przy Pilar de la Horadada jest oznakowana błękitną flagą, co świadczy o wyjątkowej czystości wód oraz terenów przybrzeżnych.

Odległość do lotniska w Alicante wynosi 52 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Klimatyzacja
      Meble
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
      Drzwi antywłamaniowe
Brak danych