Apartament w Altea

Cena: € 272.000

Apartament o powierzchni 82 m2 przy plaży z pięknym widokiem na morze.

Duży, ładny apartament o powierzchni 82 m2 przy plaży, z widokiem na morze, z klimatyzacją, wspólnym basenem.

Mieszkanie posiada salon, kuchnię, 2 sypialnie, 2 łazienki, duży taras, drzwi antywłamaniowe. Blok posiada windę, parking.

Altea to miasto położone na wybrzeżu Costa Blanca w regionie Walencji, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od tętniącego życiem kurortu Benidorm. Dużą zaletą jest także bliskość innych znanych miast. Altea to bielone fronty domów, wąskie, brukowane uliczki oraz piękne plaże.

Turyści cenią miasto Altea za jego urok i klimat, które mimo dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej, nie uległy zapomnieniu. Nie jest tu tak głośno i tak tłocznie, jak i w innych, większych miastach na wybrzeżu Costa Blanca. Niska zabudowa i tradycyjna architektura to również cechy tego miejsca, które zasługują na uznanie.

Niektóre plaże w Altea są pełne atrakcji i udogodnień dla dzieci, takich jak Playa Cap de Blanc i Playa del Albir, z siatkami do gry w siatkówkę plażową, bramkami do piłki nożnej i urządzeniami do wspinaczki. Jeśli twoja rodzina ma ochotę odpocząć od plaży, udaj się do Terra Natura, lokalnego ZOO. Spotkanie z ponad 200 gatunkami zwierząt, wiele z nich można zobaczyć z bardzo bliska.  

Parki wodne zawsze są ulubionym miejscem wypoczynku rodzinnego. Aqualandia znajduje się już poza miastem, ale warto go odwiedzić. To jeden z najlepszych parków wodnych Costa Blanca dzięki rozbudowanej, bogatej ofercie.

Odległość do lotniska Alicante wynosi 56 km.

Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Klimatyzacja
      Bar/pub
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Widok na morze
      Drzwi antywłamaniowe
      Winda
Brak danych