Apartament w Algarrobo Costa

Cena: € 205.000

Apartament 120 m² z 2 sypialniami, 2 łazienkami i dużym tarasem, 100 m od morza!

Przestronny apartament o powierzchni 120 m² z salonem, kuchnią, 2 sypialniami, 2 łazienkami i dużym tarasem 30 m² w Algarrobo Costa, Malaga, z widokiem na morze w cenie 205.000 €.

Inwestycja jest w trakcie realizacji. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA NIERUCHOMOŚCI: 2024r.

Odległość do morza wynosi 100 m.

Nieruchomość posiada prywatny garaż wliczony w cenę, kuchnię wyposażoną w urządzenia elektryczne, wspólny basen z chlorowaną wodą i duże ogrody.

Posiada następujące udogodnienia: widok na morze, blisko do plaży i morza, blisko do supermarketów, restauracji, blisko do miasta, kompleks zamknięty, klimatyzacja ciepła i zimna, izolacja akustyczna i termiczna, taras, basen, tereny zielone, instalacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

W tej inwestycji dostępny jest również apartament o powierzchni 130 m² z salonem, kuchnią, 3 sypialniami, 2 łazienkami i tarasem 30 m² w cenie 260.000 €.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Do Malagi można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Pragi czy Berlina.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Szczegóły oferty

Brak szczegółów

Okolica

Udogodnienia

      Parking
      Basen
      Ogród
      Klimatyzacja
      Bar/pub
      Sprzęt AGD
      Balkon
      Blisko plaża
      Blisko sklepy
      Blisko restauracje
      Blisko komunikacja
      Taras
      Widok na morze
Brak danych